Ojeté jako nové. Prodejem počínaje.

Image of Ojeté jako nové. Prodejem počínaje.


Praha, 25. března 2022

  • Das WeltAuto klade čím dál větší důraz na kulturu prodeje ojetých vozů
  • Přes 40 % prodejců nabízí své automobily v krytých showroomech, další se postupně přidávají
  • Nároční zákazníci Das WeltAuto oceňují zážitek při koupi ojetého vozu, který je téměř shodný jako u nového vozidla
Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb, má ve svých prioritách profesionalitu prodeje. A protože klienti Das WeltAuto kupují v převážné většině auta stáří 1-3 roky, očekávají prodejní prostředí odpovídající koupi nového vozu. Partneři Das WeltAuto jim vycházejí vstříc, a tak již více než 40 % z nich nabízí krytý showroom. A nejen to.

„Naše klientela je čím dál náročnější a zaslouží si i při koupi ojetého vozu přístup, jako by kupovali automobil nový. Ostatně v naší síti prodáváme většinu vozů zánovních, takže nadstandardní prodejní služby jsou zde namístě,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Koupě automobilu patří mezi velké investice a člověk by z něj měl mít příjemný zážitek. My se ho našim zákazníkům snažíme zprostředkovat, sledujeme trend a přesouváme prodej do uzavřených showroomů. U našich partnerů najdou zákazníci kompletní služby včetně autorizovaného servisu a dalších benefitů,“ dodává Cimrová.

Právě komplexnost služeb je jednou z podstatných výhod programu Das WeltAuto, autorizovaným servisem a odborností personálu počínaje, přes nadstandardní prodejní zázemí až po širokou nabídku finančních produktů. Historie a stav vozu jsou totiž u ojetiny tím nejdůležitějším ukazatelem. Das WeltAuto patří do skupiny Porsche ČR, importéra značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, a tak je prodej ojetých vozů Das WeltAuto součástí autorizovaného prodeje a servisu nových vozů. Prodejci Das WeltAuto tak dokážou ojetý vůz odborně prověřit a navíc nabídnout výhodu autorizovaného servisu či znalost konkrétního produktu a jeho obsluhy přímo u jejich prodejců.

S rostoucími nároky na ojeté vozy stoupá také úroveň prodejních míst. Celých 40 % partnerů Das WeltAuto (19 prodejců) nabízí ojeté vozy i v showroomech, což zaručuje komfort a kulturu prodeje jako u nových aut. Podobný trend sledují i další prodejci, kteří pro své ojeté automobily vyčlení uzavřené showroomy. Das WeltAuto je první adresou pro náročné zákazníky, kteří hledají kvalitní a prověřený ojetý vůz. Minulá rok úspěšný program prodeje ojetých vozů oslavil 20 let na českém trhu a stále zlepšuje své služby. Kompletní nabídka kvalitních a prověřených ojetých vozů je nepřetržitě dostupná na webovém portálu www.dasweltauto.cz s přímým propojením na příslušné prodejce Das WeltAuto.


Das WeltAuto je globálním programem prodeje ojetých vozů primárně značek koncernu Volkswagen s centrální podporou. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

Image of Ojeté jako nové. Prodejem počínaje.
Image of Ojeté jako nové. Prodejem počínaje.
language searchagent compare-large up car-favorit