Výjimečnost programu Das WeltAuto

Image of Výjimečnost programu Das WeltAuto

Praha, 1. ledna 2021


Zatímco nákup ojetého vozu je pro někoho naprosto „běžnou“ záležitostí, tak pro dalšího může být celkem stresujícím okamžikem. Automobilový expert již patrně dopředu ví, co chce, a tak s velkou pravděpodobností již jen vybírá mezi konkrétní nabídkou předem vybraných modelů. Naproti tomu jsou potencionální zákazník, kteří vědí, že potřebují vůz, ale už si tak nejsou jistí, jaký. Samozřejmě i v tomto případě není špatné vybírat podle tužeb a emocí, ale vzhledem k tomu, že se při nákupu vozidla stále nejedná úplně o spotřební věc, tak je přeci jenom důležité zanalyzovat své potřeby, a právě v tom mohou pomoci profesionálové z oboru.

Aby mohl být někdo považován za odborníka, tak by měl mít odpovídající vzdělaní a ideálně i patřičnou praxi. Právě toto všechno mohou nabídnout zástupci značky Das WeltAuto, která v letošním roce slaví významné výročí, a to působení 20 let na trhu v ČR. Na počátku byla značka známá pod lokálním názvem auto-plus. V průběhu let došlo ke změně jména na Das WeltAuto a to s příchodem know-how od mateřského koncernu Volkswagen. Již od počátku byl kladem důraz na profesionalitu a spokojenost zákazníků. Jen málokdo může nabídnout síť 48 participujících obchodníků, a to rovnoměrně rozmístěných na celém území naší republiky. Nejen široké zastoupení dělá značku tím, čím je, hlavní devizou jsou lidé, kteří značku tvoří a velké procento z nich již po dlouhá léta. Tito profesionálové v oboru jsou proškolení nejen ohledně nabízených produktů, ale vzhledem ke své kvalifikaci mohou nabídnout komplexní zákaznický servis, včetně poradenství. Jimi nabízené služby zahrnují výkup, prodej, financování, pojištění, servisní úkony a mnoho, mnoho dalšího.

Co si má zákazník pod tímto názvem vůbec představit? Značka Das WeltAuto jako celosvětový program prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Vzhledem k podpoře nadnárodního koncernu a těchto významných značek nabízí ucelenou nabídku několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů. Prodej se primárně soustřeďuje právě na vozy koncernových značek, nicméně v rámci širokých obchodních aktivit mohou prodejci nabídnout i jiná, zákazníky poptávaná vozidla.

Jak již bylo zmíněno, nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám téměř srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců. Základem nabízených služeb je minimálně roční záruka od data prodeje u vozů do 5 let stáří a do 150 000 ujetých kilometrů s ověřeným stavem, na základě podrobné technické prohlídky. Kromě profesionálních služeb je unikátní rozsah nabízených vozidel, kdy dokážeme uspokojit zákazníky od top manažerů, kteří preferují luxusní vozy například značek Audi anebo Porsche, přes rodiny, které může zaujmout model VW Golf Variant anebo Touran, SEAT Leon ST, až po živnostníky, kteří jistě ocení multifunkční využití vozidel značky VW Užitkové vozy.

Značka Das WeltAuto má dlouhodobý cíl nebýt „jen“ prodejce ojetých vozidel, ale prostřednictvím profesionálů z oboru, kteří pod jejími křídly působí, chce být partnerem, který dokáže i pomoci s výběrem konkrétního vozu u nerozhodnutých zákazníků. Může být vhodnou alternativou nejen pro fyzické osoby, ale i malé firmy, které mají předmět podnikání mimo obor automotive a nechtějí se složitě zaobírat detailním výběrem. Těmto subjektům můžeme nabídnout širokou nabídku produktů, služeb, a hlavně lidský a férový přístup. Troufneme si tvrdit, že není moc subjektů, kde naleznete vozy pro management, pro řadové zaměstnance, užitková vozidla, i auta pro volný čas, například typu kabriolet, roadster nebo sportovní vozy. Tuto jedinečnou nabídku podtrhuje u většiny participujících partnerů nadstandardnímu prodejnímu prostředí, zázemí autorizovaných servisů a nabídce „all in“ služeb.

Naší filozofií je „opakovaná“ spolupráce. Nechceme předáním vozu kontakt se zákazníkem ukončit. Naopak se snažíme, aby se k nám zákazník vracel, původně koupené auto u nás po čase prodal a koupil si něco „lepšího“, ať už lepší model anebo novější vůz, s menším nájezdem kilometrů. V průběhu času doporučujeme návštěvy našich autorizovaných servisních zázemí, a to nejen z důvodu profesionální péče, ale i související jistoty a bezpečí. Dalším důvodem je i lepší následná prodejnost vozidel s kompletní servisní historií. Samozřejmě nemůžeme opomenout ani nabídky kolegů z prodeje nových vozidel, bez kterých by svět ojetých vozů nemohl existovat.

Značka Das WeltAuto je jiná, chce být pro zákazníky partnerem pro všechny generace, od převzetí řidičského průkazu, až po odpočinkové roky v důchodu.


language car-favorit compare-large searchagent up