Das WeltAuto umí financovat chytře

Image of Das WeltAuto umí financovat chytře


Praha, 26. května 2021


  •  Financování CHYTŘE efektivně snižuje měsíční splátky
  •  Nový úvěr s poslední navýšenou splátkou ve spolupráci s VWFS
  •  Výhodné řešení s úrokem od 4,49 % a prodlouženou zárukou zdarma
Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů, reflektuje trendy trhu a přizpůsobuje aktuální nabídku potřebám zákazníků. K nákupu vysněného vozu jim nyní pomůže Financování CHYTŘE, které nabízí ve spolupráci s Volkswagen Financial Services.

„Hotovostní nákup ojetých vozů již dávno není tím, co by lidé upřednostňovali. Našim zákazníkům se proto snažíme vycházet maximálně vstříc i po stránce financování vozů, k čemuž využíváme našeho dlouholetého partnera, společnost Volkswagen Financial Services,“ vysvětluje Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Takzvané financování chytře s navýšenou poslední splátkou snižuje náklady jak na pořízení samotného vozu, tak pravidelnou měsíční splátku na minimum. V ní je díky komplexnosti služeb již zahrnuto pojištění vozu včetně povinného ručení za symbolických tisíc korun ročně. Jako bonus dáváme zákazníkům prodlouženou záruku zdarma, což je u ojetého vozu klíčová věc,“ doplňuje Mirka Cimrová.

Akční nabídka Financování CHYTŘE platí pro vozy do 5 let stáří a staví na pilíři nízkého ročního úročení od 4,49 % a možnosti poslední navýšené splátky, jejíž výše může být od 20 % do 60 % z ceny vozu. Protože koupě ojetého vozu sebou nese větší rizika než pořízení nového auta, Das WeltAuto nabízí jistotu v podobě prodloužené záruky, která je v rámci akce zdarma.

Financování CHYTŘE využívá kromě nízkého úročení také poslední navýšené splátky. V případě níže uvedeného Golfu tedy složíte 90 000 Kč, odjíždíte zánovním vozem a měsíčně platíte snesitelných
6 109 Kč včetně pojištění. Po třech letech máte na výběr:

  • vůz „odkoupíte“ zaplacením poslední nerovnoměrné splátky 225 000 Kč
  • částku 225 000 Kč si rozložíte a pokračujete dál ve splácení
  • automobil prodáte v rámci programu Das WeltAuto a získané prostředky využijete na zaplacení poslední nerovnoměrné splátky (peníze, které získáte navíc, můžete využít jako akontaci na nový vůz)

Program Das WeltAuto tak ke své komplexní nabídce prověřených ojetých vozů přidává další level financování, které díky úzké spolupráci s finanční společností Volkswagen Financial Services soukromým i podnikatelským subjektům rozšiřuje možnosti vlastnictví zánovních automobilů. Protože se akční nabídka týká vozů do 5 let stáří, významným způsobem tak podporuje omlazení českého automobilového parku. Zároveň jde o vyslyšení přání zákazníků, volajících po co nejnižších měsíčních nákladech, které jsou v současné nelehké době klíčové. Spoluprací Das WeltAuto s Volkswagen Financial Services se tak podařilo snížit splátky při zachování vysoké úrovně ojetých vozů.


Das WeltAuto je globálním programem prodeje ojetých vozů primárně značek koncernu Volkswagen s centrální podporou. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

Image of Das WeltAuto umí financovat chytře
language car-favorit compare-large searchagent up