Das WeltAuto je světem komplexních služeb pro motoristy

Praha, 20. září 2016 – Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb, se i nadále těší velké oblibě zákazníků. Svědčí o tom celkem 11 821 prodaných ojetých vozů v období od ledna do srpna 2016. Hlavní podíl na tom má celkový koncept značky Das WeltAuto, který je zaměřen na maximální spokojenost zákazníka. Výhodnost nákupu ojetého vozu v síti Das WeltAuto umocňuje také celá řada atraktivních akčních nabídek.

  • V síti Das WeltAuto bylo od ledna do srpna 2016 prodáno 11 821 ojetých vozů
  • Zákazníci oceňují nadstandardní prodejní i poprodejní služby Das WeltAuto
  • Atraktivní akční nabídky pokračují i ve druhé polovině letošního roku

„Das WeltAuto – to je svět komplexních služeb pro motoristy. Koupí kvalitního a prověřeného ojetého vozu u nás nic nekončí, ale naopak začíná. Prodejci Das WeltAuto těží ze spolupráce s ostatními partnery dealerství, ať se jedná o servis nebo prodej nových vozů. Zákazník tak má v prodejci Das WeltAuto spolehlivého partnera pro rychlé a výhodné řešení všech potřeb v oblasti mobility,“ říká Roman Filip, vedoucí programu prodeje ojetých vozů Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika.

V prvních osmi měsících roku 2016 odjeli zákazníci od prodejců Das WeltAuto v 11 821 ojetých vozech. Největší zájem byl tradičně o vozy značky Škoda (5404 vozů), Volkswagen osobní vozy (2701 vozů), Audi (758 vozů) a SEAT (359 vozů). Kromě toho nalezlo v období od ledna do srpna 2016 v síti Das WeltAuto nového majitele 487 užitkových vozů Volkswagen a 2112 vozů ostatních značek.

Zákazníci Das WeltAuto oceňují celou řadu nadstandardních služeb a výhodných nabídek. Například Servisní poukaz Das WeltAuto lze využít k úhradě servisních úkonů v autorizovaném servisu či k nákupu náhradních dílů nebo zboží ze značkové kolekce. Servisní poukaz Das WeltAuto v hodnotě 4000 Kč je zákazníkům poskytován participujícími prodejci Das WeltAuto v období od 1. září do 31. prosince 2016 jako bonus při nákupu vybraných kvalitních vozů značek Volkswagen, Audi a SEAT, jejichž stáří je maximálně 7 let.

Image of Das WeltAuto je světem komplexních služeb pro motoristy
Image of Das WeltAuto je světem komplexních služeb pro motoristy

Spolupráce se servisním zázemím autorizovaných partnerů koncernových značek má pro zákazníky sítě Das WeltAuto celou řadu dalších výhod, od profesionální práce důkladně školených odborníků až po zaručenou kvalitu originálních dílů, originálních výměnných dílů a Economy dílů. Pro majitele starších vozů (více než 5 let) jsou určeny kvalitní díly z řady Economy, jejichž ceny jsou v porovnání s originálními díly v průměru o 25 % nižší. Kromě toho lze díky programu Plus plán, resp. Fitness plán nakoupit Economy díly se slevou až 20 %, pokud zákazník realizuje opravu vozu u autorizovaného servisního partnera značek Volkswagen či SEAT. Stejně jako všechny produkty koncernu Volkswagen jsou i Economy díly vyrobeny v souladu s jeho vysokými technickými standardy. Sortiment Economy dílů sahá od komponentů brzdové soustavy přes akumulátory, tlumiče, výfukovou soustavu a stěrače až po kloubové hřídele, prachové a pylové filtry, spouštěče, zapalovací svíčky a alternátory.

Das WeltAuto spolupracuje se značkami SEAT a Volkswagen také v oblasti prodeje nových vozů. Při výkupu ojetého vozu ve stáří do 10 let na protiúčet získá zákazník, který si pořizuje nový vůz SEAT nebo Volkswagen bonus ve výši až 50 000 Kč (SEAT), resp. 48 000 Kč (Volkswagen). U značky SEAT se akční nabídka „Starý za nový“ vztahuje na modely Ibiza, Toledo, Leon a Leon ST. V případě akce „Vyměňte Váš starý vůz za nový Volkswagen!“ platí zvýhodnění při zakoupení nového vozu Volkswagen up!, Polo, Golf, Golf Variant, Golf Sportsvan, Beetle, Beetle Cabrio, Scirocco, Touran, CC, Tiguan a Sharan. Rovněž při zakoupení ojetého vozu u prodejce Das WeltAuto mohou zákazníci poskytnout za výhodných podmínek své stávající vozidlo na protiúčet.

V rámci spolupráce sítě Das WeltAuto a společnosti Volkswagen Financial Services lze snadno, rychle a výhodně vyřešit také otázku financování ojetého vozu, zakoupeného u prodejce Das WeltAuto. V současnosti mohou zákazníci Das WeltAuto využít například akční nabídky Benefit, Prodloužená záruka a Nízký úrok.

S Benefitem získává zákazník, který využije akční nabídku úvěru na modely všech značek ve stáří do 10 let, zvýhodnění ve výši 20 000 Kč. Zároveň lze využít slevu na nákup doplňků nebo využití servisu a uzavřít prodlouženou záruku zdarma na vůz s výkonem do 147 kW, který není starší než 7 let a nemá ujeto více než 200 000 km. Nízký úrok platí pro úvěry s dobou splácení 12 až 72 měsíců, které tak vyjdou výhodněji než klasická půjčka hotovosti v bance.

Mezi další výhody financování ojetého vozu z nabídky Das WeltAuto prostřednictvím služeb Volkswagen Financial Services patří uzavření a vedení smlouvy bez poplatků, garance výše splátek po celou dobu trvání smlouvy, vysoká pojistná ochrana díky značkovému pojištění a flexibilní přístup zohledňující potřeby zákazníka.

Image of Das WeltAuto je světem komplexních služeb pro motoristy
language car-favorit searchagent up compare-large