Das WeltAuto spouští nový web s moderním vzhledem a rozšířenými funkcemi

Image of Das WeltAuto spouští nový web s moderním vzhledem a rozšířenými funkcemi

Praha, 14. března 2019


  •  Portál www.dasweltauto.cz je v nové podobě v provozu od konce února
  •  Rozšířené možnosti pro interakci a individualizaci podle požadavků zákazníka
  •  V prvních dvou měsících roku 2019 se v síti Das WeltAuto prodalo 2981 vozů
Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb, uvedl na konci února do provozu zcela novou podobu portálu www.dasweltauto.cz, který sdružuje kompletní nabídku více než tří tisíc ojetých vozů všech partnerů Das WeltAuto na jednom místě, dostupném kdykoli a odkudkoli. Nové webové stránky zaujmou moderním vzhledem, vylepšenou funkčností i novými možnostmi interakce a individualizace dle potřeb zákazníka.

„Webové stránky Das WeltAuto patří mezi naše nejdůležitější prodejní nástroje,“ říká Martin Březina, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Proto jsme věnovali jejich modernizaci náležitou pozornost. Naším cílem bylo zajistit maximální přehlednost a funkčnost stránek, aby se potenciální zákazníci dostali co nejrychleji ke kvalitnímu ojetému automobilu podle svých představ. Vylepšené vyhledávání jsme navíc doplnili novými možnostmi individualizace funkcí. Do struktury webu jsme začlenili také přímé odkazy na webové prezentace našich prodejců, abychom usnadnili navázání kontaktu mezi zákazníky a prodejci.“

Nové internetové stránky Das WeltAuto používají moderní technologie, které přispívají k významnému rozšíření jejich funkčnosti. Modernizovaný vzhled je umocněn responsivním designem, který při prohlížení stránek optimalizuje jejich zobrazování v závislosti na rozlišení a rozměrech displeje. Samozřejmostí je podpora zobrazování na různých druzích přenosných zařízení.

Dle potřeb uživatelů jsou na míru střiženy také vylepšené funkce vyhledávání. Nový web Das WeltAuto nabízí širší možnosti nastavení filtrů, uživatel může nově vyhledávat vozidla i podle jejich vlivu na životní prostředí.

Důležitou novinkou je také integrace služby CarLog. Jejím prostřednictvím si uživatelé mohou na základě jedné registrace vytvořit účet na zákaznickém portálu, který umožňuje jednotné přihlašování k webům všech značek zastoupených společností Porsche Česká republika spol. s r. o. Uživatel si může v rámci svého účtu mimo jiné spravovat a ukládat oblíbené konfigurace.

Z nového webu Das WeltAuto mají uživatelé možnost přímého vstupu na webové stránky jednotlivých prodejců Das WeltAuto, na kterých kromě nabídky ojetých vozů naleznou i důležité informace v podobě kontaktních údajů, otevírací doby nebo novinek a příspěvků ze sociálních sítí.

Kromě finálních příprav na spuštění nového webu byly první dva měsíce programu Das WeltAuto rovněž ve znamení dalšího nárůstu prodeje ojetých vozů. V lednu a únoru 2019 bylo v síti Das WeltAuto prodáno celkem 2.981 kvalitních ojetých vozů, což představuje nárůst oproti srovnatelnému období loňského roku o více než 1,5 %. Nejvíce vozidel bylo značky ŠKODA (1.350 vozů), na dalších místech následovaly značky Volkswagen osobní vozy (800 vozů), Audi (173 vozů), SEAT (110 vozů) a Volkswagen Užitkové vozy (105 vozů).


Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy a ŠKODA s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a do 150 000 ujetých kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

language compare-large searchagent car-favorit up