Zákaznická karta MyCard Service+ zvýhodňuje nákup ojetých vozů Das WeltAuto

Image of Zákaznická karta MyCard Service+ zvýhodňuje nákup ojetých vozů Das WeltAuto


Praha, 21. června 2022


  • Das WeltAuto poskytne tisíc karet MyCard Service+ k ojetým vozům zdarma
  • Zákaznická karta MyCard Service+ nabízí spoustu výhod a slev
  • Značka Das WeltAuto má stabilně v nabídce přes 4 300 prověřených vozů
Aktuální trendy přejí nákupům ojetých vozů, kterých síť Das WeltAuto stabilně nabízí přes 4 300 kusů a jsou k dispozici okamžitě. Protože si značka Das WeltAuto zakládá na proklientském přístupu a maximální spokojenosti svých zákazníků, připravila pro ně následující bonus: pro tisíc vozů ze sítě Das WeltAuto prémiovou zákaznickou kartu MyCard Service+ s řadou výhod.

„Nový aut je stále nedostatek a my se snažíme vycházet vstříc všem, kdo touží po obměně svého vozového parku – ať už doma nebo ve firmě,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Abychom našim zákazníkům nabídli ještě něco navíc, připravili jsme tisíc zákaznických karet MyCard Service+. S touto kartou máte například dvakrát ročně výměnu kompletních kol a jejich vyvážení zdarma, zajímavé slevy na originální příslušenství z katalogů vybraných značek koncernu Volkswagen nebo slevy na pojištění,“ vysvětluje Mirka Cimrová.

Zákaznická karta MyCard Service+ je vyšší verze zákaznické karty MyCard Service. Ta je ve své základní verzi zdarma pro majitele vozů Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy a svým držitelům přináší třeba 15% slevu na originální díly, přípravu a zajištění STK a další výhody externích partnerů. Placená verze MyCard Service+ pak přidává zmíněné výměny kol, dále pak roční výměnu brzdové kapaliny nebo stíracích lišt zdarma či 10% slevu na originální příslušenství včetně kompletních kol.

Nákup ojetého vozu u Das WeltAuto může být zajímavou alternativou k nedostatkovým novým vozům, protože se soustředí zejména na mladá roční vozidla v tovární záruce. Když se k tomu přidají další bonusy, dává nákup takové ojetiny u Das WeltAuto smysl i v porovnání s úplně novým autem.


Das WeltAuto je globálním programem prodeje ojetých vozů primárně značek koncernu Volkswagen s centrální podporou. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

language compare-large searchagent up car-favorit