Das WeltAuto má nový showroom u svého partnera AUTO JAROV v Kunraticích


Praha, 21. března 2024


  • Das WeltAuto rozšiřuje svou prodejní síť a dalším zkvalitněním

    prodejního procesu se ještě více přibližuje úrovni prodeje nových vozů

  • Nový showroom v Kunraticích byl slavnostně otevřen na konci února

  • AUTO JAROV patří mezi elitní partnery programu Das WeltAuto


Program prodeje ojetých vozů Das WeltAuto pokračuje v rozšiřování své prodejní sítě. Ve čtvrtek 29. února 2024 byl slavnostně otevřen nový prodejní showroom Das WeltAuto u partnera AUTO JAROV Kunratice. Další krytý showroom v portfoliu značky Das WeltAuto je výsledkem úsilí nepřetržitého zkvalitňování prodejního procesu a jeho přibližování úrovni prodeje nových vozů.

 

„Mám velkou radost, že se nám s jedním z našich elitních partnerů podařilo v Praze realizovat prestižní projekt zastřešeného showroomu, v němž bude o naše zákazníky postaráno na nejvyšší úrovni,“ říká Martin Kadečka, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Věřím, že si do nového showroomu Das WeltAuto v Kunraticích najdou cestu zákazníci nejen z Prahy a okolí. V krásném prostředí si pak mohou vybrat zánovní a ojeté vozy nejen na samotném showroomu, ale mají možnost vybírat i v komfortních podzemních prostorách ve kterých najdou dalších více než 80 vozidel. Celkem je tedy v nabídce přes 120 prověřených vozů. Das WeltAuto v kunratické pobočce AUTO JAROV tak nabízí opravdu exkluzivní zážitky z nákupu kvalitního a prověřeného ojetého vozu v prostorách, které snesou plné srovnání s prodejem nových automobilů.“

 

Společnost AUTO JAROV budovala nový prodejní a servisní areál ve Vídeňské ulici v pražských Kunraticích přibližně rok a čtvrt. Showroom Das WeltAuto sdílí zázemí v architektonicky jednoduše a čistě řešeném objektu společně s programem prodeje ojetých vozidel Škoda Plus v rámci nového digitálního showroomu Škoda AUTO JAROV. Součástí moderního areálu je také spolehlivé servisní zázemí. Zákazníci společnosti AUTO JAROV mají v kunratické pobočce k dispozici rovněž showroom sesterského programu prodeje prémiových ojetých vozů Audi Approved Plus.

 

---

Das WeltAuto je globálním programem prodeje ojetých vozů primárně značek koncernu Volkswagen s centrální podporou. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

language compare-large car-favorit searchagent up