Program Audi Approved :plus se rozšiřuje o čtvrtého autorizovaného partnera v ČR


Praha, 15. listopadu 2023


  • Prověřené a kvalitní ojeté vozy Audi nyní i v Autosalonu Klokočka v Karlovarské ulici v pražské čtvrti Řepy
  • Audi Approved :plus je celosvětový program prodeje ojetých vozů Audi s podporou výrobce
  • Nákup a prodej ojetého vozu Audi se zde svými standardy blíží nákupu nového automobilu


Program Audi Approved :plus je svým zákazníkům ještě blíž než dosud. K dnešnímu dni se česká síť celosvětového programu prodeje ojetých vozů Audi rozrostla o dalšího partnera, jímž je Autosalon Klokočka v Karlovarské ulici v pražské čtvrti Řepy.

„Mám velkou radost, že mohu v našem programu prodeje prověřených a kvalitních ojetých vozů Audi Approved :plus přivítat dalšího, v Česku již čtvrtého partnera, jímž je od poloviny listopadu pražský Autosalon Klokočka,“ říká Martin Kadečka, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Zákazníci naleznou ve vyhrazených prostorách široký výběr ojetých vozů Audi ve spojení s nadstandardními prémiovými službami, které poskytují důkladně proškolení prodejci. Proces nákupu ojetého vozu v síti Audi Approved je tak téměř ve všech ohledech rovnocenný se zkušenostmi zákazníků při pořízení nového vozu Audi u autorizovaných prodejců.“

Zákazníci Autosalonu Klokočka mají od nynějška široký výběr kvalitních a prověřených ojetých vozů Audi, které z velké části pocházejí z flotily referentských a služebních vozů společnosti Audi AG. Audi Approved :plus garantuje zákazníkům u všech vozů počet ujetých kilometrů, technický stav i servisní historii. Na mladší vozy se navíc vztahuje prodloužená záruka výrobce, pro ostatní ojeté vozy je možné záruku zakoupit u prodejce program Audi Approved :plus.

Klienti mají po celý proces výběru a nákupu ojetého vozu k dispozici proškoleného prodejce, který zájemce s vyhlédnutým automobilem podrobně seznámí a zajistí zkušební jízdu. Samozřejmostí je nabídka financování na míru klienta včetně originálních produktů společnosti Audi Financial Services i odkoupení použitého vozu na protiúčet.

---

Das WeltAuto je globálním programem prodeje ojetých vozů primárně značek koncernu Volkswagen s centrální podporou. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

car-favorit language searchagent up compare-large