AUTO JAROV přiváží program Audi Approved :plus

Image of AUTO JAROV přiváží program Audi Approved :plus

Praha, 19. března 2021


  •  Program Audi Approved :plus s novými standardy prodeje prémiových ojetých vozů Audi poprvé v ČR
  •  V mimořádně široké nabídce zánovní referenční vozy Audi do dvou let stáří z české nabídky i přímo od výrobce
  •  Reprezentativní prostory showroomu AUTO JAROV Kunratice nabízí špičkovou kulturu služeb
Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů, dostává další sesterský program prodeje Audi Approved :plus (AAP). Jako první s ním přichází prodejce AUTO JAROV, který ve svém největším showroomu Audi v ČR v pražských Kunraticích nabídne unikátně rozsáhlé portfolio vozů Audi k prakticky okamžitému odběru.

„Jsem ráda, že do rodiny značkových prodejů ojetých vozů můžeme přivítat nového člena. Vedle programu Das WeltAuto, který je určen širokému okruhu klientů, bude Audi Approved :plus cílit na náročnější zákazníky, kteří preferují prémiové značky,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Audi Approved :plus představuje nejvyšší úroveň prodeje ojetých vozů, čemuž odpovídá exkluzivní prodejní místo společnosti AUTO JAROV Kunratice. Již nyní můžu prozradit, že vozy Audi v programu AAP se chystáme ještě letos nabídnout i na Moravě,“ předesílá Mirka Cimrová.“

Audi Approved :plus představuje globální program pro zánovní vozidla Audi. Řadí se tak vedle prodejních modelů Das WeltAuto a ŠKODA Plus, obchoduje ovšem výhradně automobily značky Audi. Vozidla v nabídce AAP mají naprosto transparentní historii, špičkový technický stav s podrobným popisem a převaha vozů je stále v záruce výrobce.

Bonusem je rovněž mimořádně široká nabídka zánovních automobilů Audi k okamžitému odběru. Skladem v Praze se nabízí desítky vozů Audi s dodáním ihned či v řádu dnů, nekonečné možnosti pak skýtá výběr vozů přímo od výrobce, obsahující více než 15 000 vozidel: od nejběžnějších modelů A, přes SUV řad Q, hybridy, elektromobily až po supersportovní modely RS a R8.

Z bohatého portfolia si vybere každý. Zpravidla jde o vozidla do dvou let stáří. Výjimkou nejsou ani roční, půlroční kusy či dokonce vozy s pár ujetými kilometry, které sloužily k prezentačním účelům či krátkodobým pronájmům. Ve většině případů pak hovoříme o služebních vozech zaměstnanců Audi AG, ze zaměstnaneckých programů a operativních leasingů partnerů výrobce.


Das WeltAuto je globálním programem prodeje ojetých vozů primárně značek koncernu Volkswagen s centrální podporou. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

language searchagent car-favorit compare-large up