Naše služby

Image of Naše služby

Autorizovaní prodejci programu Das WeltAuto poskytují svým zákazníkům standardně širokou škálu benefitů. Mezi běžné služby, které můžete očekávat u každého prodejce Das WeltAuto, patří:

Garantovaný stav kilometrů a původu vozu

Jsme si vědomi toho, že koupě ojetého vozu může být spojena s řadou nástrah. Mezi nejčastější rizika patří stočený tachometr a zkreslené údaje o původu a historii vozu.

Zobrazit více

Garance technického stavu

Každé vozidlo prodávané v síti Das WeltAuto je po technické stránce prověřeno v autorizovaném servisu prodejce. Za pomoci servisního technika je technický stav zhodnocen a veškeré údaje jsou zaznamenány v zápisu o technickém stavu motorového vozidla - tento dokument je vám při koupi vozu plně k dispozici. Prodejce Das WeltAuto garantuje technický stav vozidla při prodeji a zákazníkovi vždy poskytuje pravdivé, úplné a transparentní informace.

Individuální úprava vozu – autorizovaný servis

Součástí prodeje vozu je v rámci programu Das WeltAuto i představení nabídky autorizovaného servisu. K vozu, který si u nás koupíte, máte možnost dokoupit si originální příslušenství a díly, případně si nechat vůz upravit dle svých potřeb v autorizovaném servisu.

Oceňování a výkup

Přes program Das WeltAuto můžete vůz nejen koupit, ale zároveň své stávající vozidlo i prodat a nechat jej u obchodníka na protiúčet. Profesionálové z Das WeltAuto Vám věnují maximální péči při oceňování Vašeho vozu a nabídnou optimální řešení pro prodej. Krédem programu Das WeltAuto je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Informaci, jak primárně postupovat při prodeji svého vozu, naleznete v sekci → Najčastější dotazy.

Předváděcí jízda

Předváděcí jízda je důležitým nástrojem, který zákazníkům slouží k vyzkoušení jízdních vlastností a komfortu, který vůz poskytuje. Každému zákazníkovi doporučujeme předváděcí jízdu ve zvoleném voze absolvovat, kromě technických a jízdních vlastností je totiž velmi důležitý i subjektivní pocit, vůz musí zákazníkovi takříkajíc sednout. Ani při koupi ojetého vozu není výjimkou, že to, co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Předváděcí jízda je proto u prodejců Das WeltAuto naprostou samozřejmostí.

Technická příprava vozu před prodejem

Velký důraz klademe na to, abyste se při koupi ojetého vozu cítili stejně komfortně, jako kdybyste kupovali vůz nový. Stejně tak i v případě technické přípravy vozu před prodejem, která je velmi podobná předprodejnímu servisu u nových vozů.     

Výhodné financování a pojištění

Rozhodnete-li se pro vůz z našeho programu Das WeltAuto, máte díky úzké spolupráci s Volkswagen Financial Services možnost dosáhnout na výhodné nabídky financování. Financování s výhodným úrokem, prodlouženou zárukou a flexibilitou splácení jsou u nás standardem. → Aktuální akce financování                                           

Výměna vozu

Může se stát, i když to bývá skutečně jen ojediněle, že po koupi vozu zjistíte, že vám z nějakého důvodu nevyhovuje. Pro tento případ existuje řešení v podobě výměny vozu. Tuto možnost můžete využít do tří dnů od koupě při maximálním nájezdu 500 km. Po dohodě s prodejcem můžete vůz vyměnit za jiný, a to za stejně drahý nebo za dražší. Prodejce má právo nechat si uhradit náklady spojené s užitím vozidla a účtovat si administrativní  poplatek, který však může být v maximální výši 1 000 Kč/den.

Záruka 12/24 měsíců

Pro ochranu před vzniklými náklady spojenými s případným selháním důležitých součástek a zařízením vozu po uplynutí tovární záruky pro vás máme záruku Das WeltAuto. Záruku v délce trvání až dva roky si můžete sjednat pro vozy se stářím až do sedmi let a do nájezdu až 200 000 km. Pokud si u nás pořídíte vůz do pěti let stáří a do nájezdu 150 000 km a využijete pro financování vašeho vozu vybrané typy finančních produktů od Volkswagen Financial Services, máte navíc nárok získat záruku úrovně Gold na jeden rok zdarma.

Zobrazit více

Záruka mobility

Záruka mobility platí na vozy z kategorií Roční vozy a Das WeltAuto, které pravidelně navštěvují autorizovaný servis dle podmínek výrobce, a její rozsah je stejný jako v případě nových vozů.

language car-favorit searchagent compare-large up