Zpěvačka Bára Poláková vsadila na vůz od Das WeltAuto

Image of Zpěvačka Bára Poláková vsadila na vůz od Das WeltAuto

Pětinásobná držitelka ceny Anděl České hudební akademie Bára Poláková bude řídit Volkswagen Tiguan Allspace z programu Das WeltAuto.

Herečka a v posledních letech především stále známější a úspěšnější zpěvačka Bára Poláková se rozhodla spolehnout na kvalitní a prověřené vozy programu Das WeltAuto. Po celý rok tak bude ji i její rodinu vozit dvoulitrový Volkswagen Tiguan s automatickou převodovkou ve špičkové verzi Allspace R-line Highline. Bára si ho vybrala z nabídky prověřených ojetých automobilů programu Das WeltAuto, který je synonymem nejvyšších standardů v obchodu s ojetými vozy.

Se svým novým ojetým vozem Bára kromě jiného během podzimu vyrazí na další část turné k zatím poslední desce Ze.Mě, kterou vydala v loňském roce. Jeho vrcholem pak bude pražské vystoupení ve Fóru Karlín 26. října, během něhož se prolétne nad hlavami fanoušků. Spolupráce Báry Polákové s programem Das WeltAuto ale zapůjčením jednoho vozu nekončí. Právě pro podzimní turné, které počítá se zastávkami ve 14 městech po celé republice, její kapela dostane k dispozici ještě užitkový automobil, jenž poslouží k převozu potřebného vybavení.

A jak to má Bára s auty a řízením a proč si vybrala Das WeltAuto :-) ?


DWA: Jaké bylo vaše první auto?

Bára Poláková: Jako prvním jsem jezdila Volvem V40, myslím rok 2001 a pak jsem si pořídila BMW Z3 ročník 98


DWA: Jaké byly vaše řidičské začátky?

Bára Poláková: Začátky byly docela vostrý. Myslím, že jsem trochu pirát. Ale takový městský. Nemám moc ráda rychlou jízdu, spíš svižnou… pražské zkratky, objevování nových cest a tak. S tou Ztrojkou jsem projela docela velký kus Evropy, byla to paráda, ráda na tu dobu vzpomínám.


DWA: Proč jste si vybrala auto jako je VW Tiguan?

Bára Poláková: Mám dvě malé holčičky a tak často vozím kočárek a kola a koloběžky a skejtíky... no a potřebovala jsem větší auto. Zároveň Tiguan nepatří mezi ty úplné obry, takže do města je to ideální. A taky čtyřkolka na hory v zimě je pro nás nezbytná.


DWA: Proč jste si vybrala spolupráci právě s Das WeltAuto?

Bára Poláková: Moje sestra si asi před měsícem koupila u DasWeltAuto Seat Alhambra a moc si pochvalovala jejich přístup v podstatě ke všemu. My jsme zase s kapelou hledali někoho, s kým bychom chtěli začít spolupracovat, protože se blíží turné a všechno a všechny převážet není jen tak. A tak jsme si vzájemně s DWA padli do oka. :-)

language car-favorit compare-large searchagent up