Financování

Zjistěte více o Volkswagen Financial Services

VÝHODY FINANCOVÁNÍ

Vůz z programu Das WeltAuto si můžete pořídit jednoduše na úvěr s nastavením přesně podle vašich potřeb. S Volkswagen Financial Services získáte spojení výhodného financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity. Prostřednictvím akčních nabídek nabízíme velké množství zvýhodnění oproti úvěru v bance, a tak můžete koupit váš vůz ještě výhodněji. K úvěru si navíc můžete sjednat doplňkové produkty a služby, jako jsou pojištění a prodloužená záruka. Objevte akční nabídky!


VÝHODY AUTA NA ÚVĚR S VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES

 • vůz je ve vašem vlastnictví
 • výhodnější podmínky než v bance
 • služby a benefity nad rámec koupě vozu
 • zvýhodněné havarijní pojištění a povinné ručení součástí splátek
 • neplatíte najednou, zůstanou vám tak zdroje pro rodinu, podnikání či koníčky
 • díky akčním nabídkám vás vůz může vyjít výhodněji než za hotové


Zároveň při financování s Volkswagen Financial Services si můžete pořídit vůz, aniž byste sáhli do svých úspor. Díky nulové akontaci si můžete koupit auto na úvěr hned. Své měsíční splátky také můžete snížit díky poslední nerovnoměrné splátce, kterou si na začátku zvolíte. Zjistěte více o úvěru.


AKČNÍ NABÍDKY FINANCOVÁNÍ

Pokud jste si vybrali vůz z naší atraktivní nabídky, zbývá vám už jen zvolit si způsob financování. Abychom vám tento krok maximálně usnadnili, máme pro vás přichystané akční nabídky se zvýhodněním a benefity. Vše je bez poplatků za uzavření a vedení smlouvy s garantovanou výší splátek a značkovým pojištěním.Akce FINANCUJ CHYTŘE nyní se 3 servisními prohlídkami zdarma

Image of Financování

Akce ÚROK

Zobrazit více

ZÁRUKA Das WeltAuto

Zobrazit více
Image of Financování
Image of Financování

POJIŠTĚNÍ

K úvěru si můžete s námi sjednat i pojištění. Nabízíme značkové, neznačkové i doplňkové pojistné produkty, které vám pomohou nejen na cestách, ale i v případě osobních problémů. Pokud k takové události dojde, naše pojištění vás podrží, abyste co nejbezpečněji, nejrychleji a s minimálním úsilím mohli pokračovat dál za svým cílem.
JAK UZAVŘÍT SMLOUVU O ÚVĚRU

 1. Vyberte si typ financování a pojištění, případně využijte některou z akčních nabídek
 2. Zvažte možnost rozšíření o doplňkové pojištění
 3. Zvolte si výši akontace, délku financování a výši měsíčních splátek
 4. Najděte nejbližšího prodejce a domluvte si s ním schůzku
 5. Na schůzku vezměte potřebné dokumenty**

Obchodník s vámi dořeší vše potřebné ohledně vozu i financování a vyřídí veškerou dokumentaci. Po vyřízení všech formalit odjíždíte ve svém novém voze.

TIP: Pro rychlejší vyřízení využijte online předběžné schválení smlouvy.


** Potřebnými dokumenty se v případě soukromé osoby rozumí občanský průkaz a ještě jeden doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list). Volkswagen Financial Services si zároveň vyhrazují právo vyžádat si v individuálních případech dodatečné podklady k posouzení bonity klienta. 


Image of Financování
language compare-large car-favorit up searchagent