2. KROK – Předvedení vybraného automobilu

Předvedení vybraného automobilu

Prodejce komplexně představí zákazníkovi vůz, nesmí chybět motorová část, interiér, zavazadlový prostor a karoserie. Prodejce nezapomene zákazníkovi prezentovat přednosti konkrétního vozu a upozornit na možnosti dokoupení originálního příslušenství.

Prohlídka na zvedáku

Technická prohlídka na zvedáku je nedílnou součástí koupě ojetého vozu. Vozy v programu Das WeltAuto ale již před prodejem procházejí technickou prohlídkou. Každý detail nebo chybička jsou zaznamenány v tzv. zápise o technickém stavu motorového vozidla.

Testovací jízda

Součástí prodeje ojetého vozu je vždy testovací jízda, kterou zákazník absolvuje s prodejcem. Pro zákazníka je to skvělá příležitost vidět a také slyšet vůz při jízdě. S prodejcem zákazník prodiskutuje i jízdní vlastnosti vozu.

Dokumentace k automobilu

Zákazník k rozhodnutí potřebuje vidět také důležité dokumenty, jako jsou technický průkaz, certifikát prověření původu vozu a nájezdu kilometrů, servisní knížka a podobně. Prodejce zároveň zákazníkovi nabídne možnost výhodného financování od Volkswagen Financial Services a vysvětlí mu, jaké velké výhody má záruka Das WeltAuto, kterou dostane k vozu zadarmo.

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
Seat
~
VW užitkové
~