1. KROK – Výběr ojetého vozu

Výběr ojetého vozu z programu Das WeltAuto

Zájemce o koupi ojetého vozu má k dispozici webové stránky www.dasweltauto.cz, kde nalezne ucelenou nabídku několika tisíc prověřených kvalitních vozů. Zde si do vyhledavače zadá požadované parametry vozu a vyfiltruje se mu nabídka vozů, které zadaná kritéria splňují. Další možností je využití poptávkového agenta, sloužícího k automatickému vyhledávání vozů splňujících požadovaná kritéria a následnému zasílání nabídek těchto vozů na zákazníkem zadaný e-mail.

Nabízené vozy jsou zároveň inzerovány i na externích webech www.sauto.cz a www.tipcars.cz.

odkaz na poptávkového agenta

Kontaktování prodejce

V okamžiku, kdy zákazník nalezne v nabídce konkrétní vůz odpovídající jeho požadavkům, doporučujeme, aby kontaktoval prodejce Das WeltAuto, jenž daný vůz nabízí. Údaje o prodejci jsou vždy uveřejněny na kartě vozu, a to včetně telefonických a e-mailových kontaktů i informací o otevírací době.

Kontaktovat prodejce před samotnou návštěvou dealerství doporučujeme z několika důvodů. Nabídka ojetých vozů uveřejněná na webových stránkách je prodejci spravována pravidelně dle skutečnosti a vozy nabízené přes webové stránky jsou u prodejců k dispozici.

Přesto může nastat situace, že je vůz nezávazně rezervovaný, tzn. rezervovaný na základě ústního příslibu jinému zájemci. Tato skutečnost nemusí být u nabízeného vozu uvedena, stav „rezervováno“ se uvádí jen u vozů, které jsou závazně rezervovány na základě složené finanční zálohy. Dalším případem, který může v ojedinělých případech nastat, je určitá časová prodleva mezi prodejem vozu a jeho smazáním z nabídky a přenosem této skutečnosti na web.

Zákazník se proto telefonickým či e-mailovým ověřením dostupnosti vozu může vyhnout riziku, že vůz již není z výše uvedených důvodů v nabídce. Zároveň má možnost dohodnout si s prodejcem schůzku v konkrétním termínu a čase a mít tak jistotu, že se mu bude moci prodejce nerušeně a dostatečně věnovat.

Schůzka s prodejcem

Zákazník je po příchodu na prodejní místo přivítán prodejcem a v případě, že přichází s již dopředu vybraným konkrétním vozem z nabídky, prodejce jej informuje o veškerých náležitostech, které se vozu týkají, a vůz mu důkladně představí.

Zákazník může samozřejmě přijít i tzv. naslepo, tedy bez předem vybraného vozu. V tomto případě prodejce na základě informací získaných od zákazníka nejprve analyzuje jeho potřeby a následně mu doporučí vůz nebo vozy nejlépe splňující jeho požadavky.

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
Seat
~
VW užitkové
~