Obsah

Editorial

Editorial

rok 2012 byl pro nás rokem velkých změn. Program ojetých vozů auto-plus jsme úspěšně změnili na značku Das WeltAuto. Tuto novou celosvětovou značku pro prodej ojetých vozů zákazníci přijali velmi pozitivně. Za to patří dík našim prodejcům, kteří se ke změně postavili čelem a přispěli k její úspěšné realizaci. A také musíme poděkovat vám našim zákazníkům za projevenou důvěru..

celý článek

Novinky

Novinky

Aktuální zprávy ze světa rodiny Volkswagen Group. V několika krátkých zprávách Vás provedem vším zajímavým, co se za posledních několik měsíců událo.

celý článek

———
Rozhovor

Rozhovor - Zuzana Norisová

Slovenská herečka Zuzana Norisová (33), která přivede příští rok v únoru na svět svého prvního potomka, působí před kamerou jako sebejistá řidička. Ve skutečnosti ale mívá z těchto scén trému. „Je to dost nepříjemné. Sleduje vás celý štáb, v autě máte namontovanou kameru a musíte zaparkovat na milimetr přesně,“ říká těhotná herečka a zároveň doufá v to, že bude jednou skvělá řidička.

celý článek

———
Téma

Téma - Zásady při výběru ojetého vozu

Každý nákup má svá pravidla. Když jdete koupit nábytek, rozhodujete se podle toho, kam jej chcete umístit a jakou má splňovat funkci. Stejné je to i s ojetým automobilem. Při jeho koupi je více než příhodné držet se určitých pravidel, aby se nákup ojetiny neproměnil v černou noční můru.

celý článek

———
Představujeme

Představujeme Volkswagen Golf - Známý a přeci zcela nový

Málokterému automobilu je věnována taková pozornost jako Volkswagenu Golf. V případě nástupu jeho nové generace zbystří pozornost i ti, které automobily vlastně vůbec nezajímají. Přesně tak je tomu i letos na podzim, kdy se odehrála světová premiéra jeho sedmé generace.

celý článek

———
Servis

Servis - Až se zima zeptá: Jsi připraven?

V zimním období vyžaduje vůz větší péči, než je tomu při slunných letních dnech. Naprostý základ přitom představují zimní náplně, pomoci mohou i speciální aditiva.

celý článek

———
Test

Test ojetého vozu - Volkswagen Golf: Udává směr

Volkswagen Golf se za dobu své výroby stal ikonou nižší střední třídy. Už od první generace patří ke špičce segmentu a nejinak je tomu v případě předposlední řady.

celý článek

———
Cestování

Autem nejen do Salzburgu

Hravost, rozvernost a lehkost – to jsou atributy, které nejlépe charakterizují Salzburg. Jeho jedinečná architektonická krása historickéhocentra a kouzlo přírody, které dominují zasněžené vrcholy hor, uchvátily už miliony turistů. Nechte se zlákat i vy.

celý článek

———
Trendy

Trendy - Volkswagen Vánoce

Dárky, které potěší vaše nejbližší, můžete vybírat z kolekcí Volkswagen up!, Beetle a GTI. Navštivte také e-shop na www.volkswagen.cz/zajimavosti/lifestyle.

celý článek

———
Mladí návrháři ukázali svůj talent

Mladí návrháři ukázali svůj talent

V rámci druhého ročníku módní akce Dreft Fashion Week, jejímž partnerem bylo Audi, se na sklonku září v Praze představily hvězdy světové módy. Poslední den se konala přehlídka Audi Czech Young Talent Selection, na které svůj talent prezentovali mladí čeští návrháři.

celý článek

———
Novinky DasWeltAuto

Das WeltAuto ocenilo nejlepší prodejce

V polovině listopadu se v Praze konala dealerská konference prodejců Das WeltAuto.

celý článek

———
Kontakty

Kontakty

Představení našich prodejců v České republice.

celý článek