PODMÍNKY FINANCOVÁNÍ A UZAVŘENÍ SMLOUVY

Všechny žádosti o poskytování financí pro koupi ojetého vozu prostřednictvím Volkswagen Financial Services jsou vždy posouzeny dle standardních podmínek Volkswagen Financial Services.

Standardní podmínky Volkswagen Financial Services

Splátka předem od 0 % v závislosti na vyhodnocení bonity klienta a jeho kreditní historie
Maximální délka smlouvy 72 měsíců
Maximální financovaná částka / výše úvěru 20 000 Kč
Omezení roku výroby vozidla maximální stáří vozu při uzavření smlouvy je 10 let a v době řádného ukončení smlouvy 13 let
Maximální počet najetých km 199 000 km

Zajištění úvěru

Úvěr do 400 000 Kč zajišťovací převod práva
Úvěr 400 000 Kč až 1 000 000 Kč zajišťovací převod práva + vinkulace havarijního pojištění
Úvěr nad 1 000 000 Kč zajišťovací převod práva se zápisem + vinkulace havarijního pojištění
nebo ručitel + vinkulace havarijního pojištění nebo zástavní právo
+ vinkulace havarijního pojištění
Nejčastější dotazy

Uzavření smlouvy

Jestliže jste si za partnera financování svého vozu z nabídky Das WeltAuto zvolili Volkswagen Financial Services, máte dvě možnosti, jak uzavřít smlouvu.

Možnost předběžného online schválení smlouvy

Využijete-li tento postup, můžete zkrátit dobu samotného podpisu smlouvy v autosalonu Das WeltAuto až na několik minut.

Vyberte si typ financování a pojištění, které jsou součástí smlouvy, případně využijte některou z aktuálních akčních nabídek Volkswagen Financial Services pro financování ojetých vozů (odkaz na akční nabídky financování na stránkách DWA). Zároveň zvažte, zda je pro Vás výhodné zřídit si některé z nadstandardních pojištění Asistent, GAP a PPP. Dle svých potřeb si zvolte výši akontace, délku financování, výši splátek a vyplňte jednoduchý formulář pro předběžné schválení smlouvy na webu Volkswagen Financial Services. O výsledku předběžného schválení budete informováni v co nejkratším možném termínu.

V případě kladného vyřízení Vaší žádosti si následně vyberte nejbližšího prodejce Das WeltAuto, domluvte si s ním osobní návštěvu a vezměte s sebou potřebné dokumenty*. Prodejce Das WeltAuto s Vámi na základě předběžného schválení smlouvu v zastoupení Volkswagen Financial Services podepíše. Po vyřízení všech nezbytných formalit, spojených např. s pojištěním a přihlášením, můžete do svého nového vozu nasednout a rovnou odjet

Uzavření smlouvy s prodejcem

Pro tento způsob uzavření smlouvy si rezervujte půl hodiny až hodinu svého času.

Vyberte si typ financování a pojištění, které jsou součástí smlouvy, případně využijte některou z aktuálních akčních nabídek Volkswagen Financial Services pro financování ojetých vozů (odkaz na akční nabídky financování na stránkách DWA). Zároveň zvažte, zda je pro Vás výhodné zřídit si některé z nadstandardních pojištění Asistent, GAP a PPP. Dle svých potřeb si zvolte výši akontace, délku financování a výši splátek. Vyberte si nejbližšího prodejce Das WeltAuto, domluvte si s ním osobní návštěvu a vezměte s sebou potřebné dokumenty*.

Společně s prodejcem projednáte možnosti Vámi zvoleného financování (úvěr, finanční a operativní leasing a pojištění automobilu) i výhody a limity vozu, který plánujete zakoupit.

Obchodník dle Vašich požadavků připraví návrh smlouvy, který bezprostředně online spojením odešle ke schválení do Volkswagen Financial Services. Zde je smlouva během několika minut posouzena a výsledek zaslán online zpět k obchodníkovi. V případě kladného posouzení prodejce Das WeltAuto smlouvu vytiskne a v zastoupení Volkswagen Financial Services s Vámi podepíše. Po vyřízení všech nezbytných formalit, spojených např. s pojištěním a přihlášením, můžete do svého nového vozu nasednout a rovnou odjet.

* Potřebnými dokumenty se v případě soukromé osoby rozumí občanský průkaz a ještě jeden doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list). Volkswagen Financial Services si zároveň vyhrazují právo vyžádat si v individuálních případech dodatečné podklady k posouzení bonity klienta.

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
Seat
~
VW užitkové
~