obrazek

auto-plus a žákovský tým HC Kobra Praha

Divize auto-plus společnosti Import VOLKSWAGEN Group s.r.o. se rozhodla v rámci svých sponzorských aktivit podpořit další mládežnický tým. Po dlouholeté spolupráci s fotbalovým oddílem SK Motorlet Praha se nyní naše působení rozšířilo o druhý nejpopulárnější sport v České Republice a to lední hokej. Naše aktivity se opět zaměřily na podporu mládeže a to především s ohledem na myšlenku prevence před negativními vlivy současné společnosti na mládež, na vhodné využití volného času a samozřejmě rozvoje „potencionálních“ nadějí v tak úspěšném sportovním odvětví jakým právě letní hokej v ČR je. Auto-plus podpořilo žákovský tým HC Kobra Praha příspěvkem na vybavení sportovních potřeb právě i s ohledem ke skutečnosti, že lední hokej nepatří mezi „nejlevnější“ sporty a určitou podporou je umožněno provozování těchto sportovních aktivit i pro děti z různých sociálních skupin.

obrazek

Tým HC Kobra Praha je hokejový tým z dlouholetou historií, která sahá až do roku 1929, kdy byl tým založen pod názvem HC Konstruktiva.

Během své historie tento klub vychoval řadu vynikajících hráčů, kteří pak působili v nejrůznějších hokejových soutěžích včetně reprezentace České Republiky. Největší rozvoj klubu je datován do roku 1975 kdy byl otevřen zimní stadion Konstruktiva v Braníku. Od tohoto roku došlo k rozvoji klubu a postupem času i k vybudování všech žákovských kategorií včetně dorostu a juniorů. V roce 1990 byl klub transformován pod název HC Kobra Praha a došlo i k postupnému vzestupu všech kategorií do nejvyšších soutěží v ledním hokeji. Přes tyto úspěchy je těžiště práce klubu však především ve výchově mladých hokejistů v žákovských kategoriích, respektive ve sportovních třídách od 4 do 9 třídy.

———

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
Seat
~
VW užitkové
~