Partneři Das WeltAuto

Aktivity značky Das WeltAuto se neomezují pouze na oblast obchodu s ojetými vozy. Program Das WeltAuto se aktivně podílí rovněž na podpoře kultury a sportu v České republice. Logo Das WeltAuto se v roce 2008 zařadilo na seznam sponzorů Dejvického divadla a v roce 2009 byla obchodní síť Das WeltAuto s celým kolektivem sponzorů Dejvického divadla oceněna prestižní Cenou Ď za celoroční činnost ve prospěch divadla a podporu inscenace Dračí doupě. Na spolupráci s Das WeltAuto nedá dopustit také jeden z nejúspěšnějších českých herců Ivan Trojan, který pravidelně usedá za volant vozu právě z nabídky Das WeltAuto. Das WeltAuto také spolupracuje již 4tým rokem s krásnou Lucií Křížkovou (roz. Váchovou), která se stala tváří Das WeltAuto již v roce 2008. Mezi důležité partnery také patří sportovní klub SK Motorlet, kde se učí mladí fotbalisté, cirkusové seskupení Cirk La Putyka nebo hokejový klub HC Kobra Praha.

Partneři Das WeltAuto

obrázek

Dejvické divadlo

Značka Das WeltAuto uzavřela oficiální partnerství s Dejvickým divadlem. Bratři Karamazovi, Oblomov, Černá díra, ale také Příběhy obyčejného šílenství nebo Teremin, to je pouze část širokého repertoáru této přední české scény.

číst více

obrázek

Cirk La Putyka

Das WeltAuto nadchlo nezvyklé představení skupiny, která se jmenuje Cirk La Putyka. Rozhodli jsme se, že tento projekt musíme podpořit. Nejen z důvodu, že jde o skvělé představení, ale také proto, že projekt je svým způsobem podobný projektu Das WeltAuto. Snaží se o změnu vnímání zákazníků na trh (v jejich případě ten divadelní), chtějí odvádět kvalitní a přesvědčivou práci a zejména jim jde o to, aby zákazník/návštěvník odcházel spokojen a rád se vracel i se svými přáteli. Ale hlavně sdílíme jejich nadšení a odhodlání šířit svojí myšlenku.

Das WeltAuto poskytlo uměleckému souboru vozy k přepravě z jednotlivých představení. Cirk La Putyka si nejvíce zamiloval vozy značky Volkswagen a to vůz Polo 1.4 a Golf 1.6. TDI.

číst více

div class="item jine_aktivity_aplus archiv"> obrázek

Sportovní klub Motorlet

Nejen prací je člověk živ a sport je důležitá součást našeho života. Přivést ke sportu člověka již od dětství a vyhnout se tak jeho sklouznutí ze správné cesty, například k drogám, si vytyčil jako cíl sportovní klub Motorlet. S touto myšlenou se Das WeltAuto ztotožňuje a tak podpořila mužstvo mladých fotbalistů, kteří si za poskytnutou finanční podporu pořídili nové dresy. Das WeltAuto spolupracuje s Motorletem již 6 rokem, za tuto dobu je již mnoho vychovaných sportovců.

číst více

obrázek

HC Kobra Praha

Divize Das WeltAuto společnosti Import VOLKSWAGEN Group s.r.o. se rozhodla v rámci svých sponzorských aktivit podpořit další mládežnický tým. Po dlouholeté spolupráci s fotbalovým oddílem SK Motorlet Praha se nyní naše působení rozšířilo o druhý nejpopulárnější sport v České Republice a to lední hokej. Naše aktivity se opět zaměřily na podporu mládeže a to především s ohledem na myšlenku prevence před negativními vlivy současné společnosti na mládež, na vhodné využití volného času a samozřejmě rozvoje „potencionálních“ nadějí v tak úspěšném sportovním odvětví jakým právě letní hokej v ČR je

číst více———

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
Seat
~
VW užitkové
~