O Das WeltAuto

   Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy a ŠKODA s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Důraz na jednotné řešení standardu záruky a především na kvalitu se odráží ve velmi pozitivním vnímání značky Das WeltAuto českými zákazníky, kteří si mohou vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů.

   Mezi nadstandardní zákaznické služby patří minimálně roční záruka (do 5 let stáří a do 150 000 ujetých kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky). Prodej ojetých vozů probíhá v moderním prostředí za asistence důkladně školených prodejců, kteří zákazníkům ochotně pomohou nejen s koupí, ale i s prodejem ojetého automobilu.


Program ojetých vozů

Prodejní místa

   Aktuálně je v programu Das WeltAuto 51 prodejních míst po celé České republice. Prodejce vždy musí být autorizovaný prodejce nových vozů některé ze značek: Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT nebo Volkswagen Užitkové vozy. Před vstupem do programu je prodejce povinnen splnit přísné kvalitativní standardy.

   Po vstupu každý prodejce musí absolvovat pravidelné školení z oblasti techniky, legislativy, ale i jednání se zákazníkem a hlavně musí dobře zvládnout přesné postupy a standardy prodeje ojetých vozů v programu Das WeltAuto. Prodejci jsou každý rok kontrolovány pomocí Mystery shoppingu. Tak mají zákazníci jistotu, že se mohou u Das WeltAuta setkat jen s profesionálním přístupem.

Technický stav vozidla

Prodejce vždy prověří ojetý vůz po technické stránce a tento stav zapíše do Zápisu o technickém stavu motorového vozidla. Tento dokument je zákazníkovi plně k dispozici.

Nadstandartní služby

U vozidel v Das WeltAuto je vždy prověřen technický stav, servisní historie, možné právní vady a stavu tachometru. K tomuto využívají prodejci interní systémy koncernu Volkswagen. Také spolupracují se společností Cebia a téměř u každého vozu zákazník nalezne Cebia report, kde je garantován stav tachometru, stáří vozu a že vůz není předmětem financování.

V Das WeltAuto nabízíme také výrazně výhodné financování od Volkswagen Financial Services. Předváděcí jízda je naprostou samozřejmostí. Výměna vozu nebo záruka mobility jsou další z mnoha benefitů pro spokojenost zákazníků.

Záruka Das WeltAuto

Největší službou pro zákazníka ojetých vozů, kterou v Das WeltAuto nabízíme je ZÁRUKA (link na sekci záruka). Jedná se o skutečnou záruku, která je poskytována zákazníkovi na jeden nebo na dva roky v různé úrovni krytí. Záruka Das WeltAuto kryje základní 3 komponenty: motor, rozvodovku a převodovku. Záruka Das WeltAuto PLUS kryje 12 komponentů, které si můžete prohlédnout zde. (link na konstrukční skupiny). Každý zákazník, který si koupí vůz do 5 let stáří a 150 000 km dostane automaticky Záruku Das WeltAuto a musí mu být nabídnuta také Záruka Das WeltAuto PLUS v minimální délce jednoho roku.

Záruku je možné uzavřít i na zánovní vozy

Záruka Das WeltAuto má vytvořený speciální produkt i na zánovní vozy. Již během tovární záruky lze při nákupu ojetého vozu uzavřít Záruku, která je aktivovaná až po uplynutí řádné tovární záruky to buď na jeden, nebo dva roky.

Jak pozná zákazník, jakou záruku k vozu dostane?

V seznamu na stránkách Das WeltAuto je u každého vozu příslušná ikona:

Záruka Das WeltAuto Záruka Das WeltAuto

Záruka Das WeltAuto Záruka Das WeltAuto PLUS

Nabízené vozy

Nabízené vozy

Nabídka vozů v programu Das WeltAuto se zaměřuje převážně na zánovní, předváděcí a referentské vozy. V nabídce naleznete nejvíce vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT a ŠKODA.

Vozy v nabídce Das WeltAuto jsou různého stáří, mají odlišný nájezd kilometrů a také jinak vedenou servisní historii. Pro lepší orientaci v nabídce jsme vozy rozdělili na dva druhy. Setkat se s nimi můžete jak na stránkách Das WeltAuto, tak i u vašeho vybraného obchodníka Das WeltAuto.

Das WeltAuto

 • Vozy označené „Das WeltAuto“ jsou vozy mladší 5 let s nájezdem do 150 000 km.
 • Na tyto vozy je automaticky záruka Das WeltAuto Gold a lze si připlatit i rozšířenou záruku Gold +.
 • Na vozy označené „Das WeltAuto“ je možné uplatnit záruku mobility a garanci výměny vozu.
 • Tyto vozy jsou vždy zřetelně označené logem Das WeltAuto.
V nabídce je vůz označen takto:
Das WeltAuto

Ojeté vozy

 • Vozy z nabídky Das WeltAuto označené „Ojeté vozy“ jsou starší 5 let či s nájezdem nad 150 000 km.
 • Na vozy do 7 let a do nájezdu 200 000 km lze zakoupit záruku Silver.
 • Na tyto vozy se vztahuje garance najetých kilometrů a technického stavu vozidla.
 • Tyto vozy budou vždy označené jako „Ojeté vozy“
V nabídce je vůz označen takto:
Das WeltAuto

Naše služby

 • Garantovaný stav kilometrů a původu vozu
  Prodejce garantuje ověřený původ vozu a odpovídající stav km.
 • Záruka 12/24 měsíců
  Vozidlo se nabízí vždy se zárukou.
  Prodejce nabídne záruku na každý vůz do 5 let stáří vozu, do 150 000 najetých km a s ověřeným servisním stavem vozu na základě podrobné technické prohlídky.
 • Garance technického stavu
  Prodejce Das WeltAuto garantuje technický stav vozidla při prodeji. K zhodnocení technického stavu využívá pomoci servisního technika autorizovaného servisu a vše zaznamená do „Zápisu o technickém stavu motorového vozidla“.
 • Oceňování a výkup
  Pro zákazníky je samozřejmostí, že své auto mohou nechat u nás na protiúčet.
 • Výhodné financování a pojištění
  U Das WeltAuto je možné využít nabídky výhodného financování od Volkswagen Financial Services.
 • Technická příprava vozu před prodejem
  Technická příprava vozu je podobná jako předprodejní servis u nových vozů.
 • Záruka mobility
  Platí jako na nové vozy, které pravidelně navštěvují autorizovaný servis, podle podmínek výrobce. Záruku mobility lze u Das WeltAuto obnovit.
 • Výměna vozu
  Výrazný benefit pro zákazníka, který zjistí, že zakoupený ojetý vůz není podle jeho očekávání. Vůz může vyměnit u prodejce za stejně drahý nebo dražší vůz do 3 dnů při maximálním nájezdu 500 km. Prodejce má ale možnost účtovat administrativní poplatek avšak jen do výše 1000 Kč denně.
 • Individuální úprava vozu - autorizovaný servis
  K zakoupenému vozu je možnost dokoupit výhodné originální příslušenství a díly. Zákazníkovi je představena nabídka autorizovaného servisu.

Jak probíhá nákup ojetého vozu u Das WeltAuto?

Pořízení ojetého automobilu není vůbec snadná věc. Vůz se kupuje na dlouhou dobu, proto je potřeba jeho výběr zvážit a prověřit na voze všechny možné aspekty. Připravili jsme pro vás fotoreportáž z koupě ojetého vozu u prodejce Das WeltAuto.

Výběr prodejce Das WeltAuto

Téma Zájemce o koupi prověřeného ojetého vozu si může vybrat z téměř 51 prodejců po celé České republice. Pro orientaci slouží stránky www.dasweltauto.cz. Prodejní místo Das WeltAuto je vždy dobře označeno. Otevírací doba bývá zpravidla každý pracovní den do 18:00 až 19:00 a v sobotu dopoledne.

Přivítání prodejcem Das WeltAuto

Téma Zákazník vchází na prodejní místo, kde se o prodej ojetých vozů stará příjemný a proškolený prodejní tým. Má možnost vybrat si vůz předem na webových stránkách nebo mu prodejce jistě, podle jeho potřeb, dobře poradí.

Předvedení vybraného automobilu

Prodejce komplexně představí zákazníkovi vůz, nesmí chybět: motorová část, interiér, zavazadlový prostor a karoserie. Prodejce nezapomene zákazníkovi prezentovat přednosti konkrétního vozu a upozornit na možnosti dokoupení originálního příslušenství.
Téma Téma

Prohlídka na zvedáku

Téma Technická prohlídka na zvedáku je nedílnou součásti koupi ojetého vozu. Vozy v programu Das WeltAuto ale procházejí již před prodejem technickou prohlídkou. Každý detail nebo chybička jsou zaznamenány v tzv. zápise o technickém stavu motorového vozidla.

Testovací jízda

Téma Součástí prodeje ojetého vozu je vždy testovací jízda, kterou zákazník absolvuje s prodejcem. Pro zákazníka je to skvělá příležitost vidět a také slyšet vůz při jízdě. S prodejcem zákazník prodiskutuje i jízdní vlastnosti vozu.

Dokumentace k automobilu

Téma Zákazník k rozhodnutí potřebuje vidět také důležité dokumenty, jako je technický průkaz, certifikát prověření původu vozu a nájezdu kilometrů, servisní knížku a podobně. Prodejce zároveň zákazníkovi nabídne možnost výhodného financování od Volkswagen Financial Services a vysvětlí mu, jaké velké výhody má záruka Das WeltAuto, kterou dostane k vozu zadarmo.

Podepsání smluv

Téma Zákazník se rozhodne vůz koupit a podepíše potřebné dokumenty: kupní smlouvu, předávací protokol, záruční smlouvu, úvěrovou smlouvu a zápis o technickém stavu vozidla.

Další informace a kontakty

Téma Prodejce upozorní zákazníka, že v případě jakýchkoliv dotazů ohledně provozu vozidla se na něj může kdykoliv obrátit. Dá mu také kontakt na servisního poradce z autorizovaného servisu.

Předání klíčů

Téma Zákazník může spokojeně odjet s pocitem, že si koupil kvalitní a prověřený vůz u prodejce, kterému může důvěřovat. Téma

———


———

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
VW užitkové
~