SEAT spouští pro své zákazníky Fitness plán

Praha, 08/02/2013 – SEAT zavádí pro své zákazníky v oblasti poprodejních služeb SEAT Service tzv. Fitness plán. Díky knížce s poukázkami na výhodné opravy a nákupy dílů v autorizovaných servisech SEAT vyjde zákazníky udržování jejich vozu SEAT ve vynikající kondici výrazně levněji a ještě budou mít jistotu kvalitně a odborně provedené práce se všemi zárukami autorizovaného servisu.

obrázek
  • Motto nové akční nabídky: „Udržujte Váš vůz v kondici.“
  • Poukazy z knížky Fitness plán platí do konce roku 2015 v autorizovaných servisech SEAT v České republice
  • Ušetřit lze jak na opravách vozů SEAT, tak i na nákupu Originálních, Výměnných nebo Economy dílů SEAT®

Všestranný Fitness plán obsahuje 9 různých slevových poukazů, pokrývajících všechny důležité aspekty údržby vozu. Například na nákup Originálního příslušenství SEAT® v hodnotě nad 4000 Kč (včetně DPH) lze uplatnit slevový poukaz ve výši 400 Kč, zatímco na nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů SEAT®, rovněž v celkové hodnotě nad 4000 Kč, je poskytována sleva ve výši 15 %.

Výměna pneumatik včetně měření geometrie vyjde zákazníka s poukazem z Fitness plánu o 300 Kč levněji, zatímco na výměnu dílů brzdové soustavy podléhajících opotřebení získá 20% slevu. Samotná výměna brzdové kapaliny, která by se z bezpečnostních důvodů měla provádět nejpozději tři roky od uvedení vozidla do provozu a následně každé dva roky, bude v rámci Fitness plánu o 150 Kč levnější. O pětinu méně zaplatí majitel vozu SEAT za výměnu středního a zadního dílu výfuku nebo předních a zadních tlumičů. Sleva 20 % nebo minimálně 1500 Kč se vztahuje na výměnu sady rozvodového řemene, spojkové lamely, přítlačného kotouče, ložiska a setrvačníku.

Knížku Fitness plánu se slevovými poukazy získají zákazníci u svého autorizovaného servisu SEAT. Akční nabídka platí pro fyzické osoby, které nepodnikají, případně pro podnikatele, kteří nepatří mezi velkoodběratele. Poukazy z první edice Fitness plánu mohou majitelé vozů SEAT uplatňovat v autorizovaných servisech SEAT do 31. 12. 2016.———

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
VW užitkové
~