Ivan Trojan a Das WeltAuto

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Při koupi ojetého koncernového vozu do 7 let stáří, s výkonem do 147 kW a s maximálním nájezdem 200 000 km u Das WeltAuto a financování s Volkswagen Financial Services získá zákazník rozšířenou záruku zdarma!

 

Ojeté vozy EXTRA

Ojeté vozy EXTRA

Nastartujte s nejvýhodnějším financováním na trhu! Stačí otočit klíčkem a můžete odjet s nízkým úrokem či dokonce bez navýšení. S naším financováním EXTRA si navíc můžete sestavit balíček financování dle svých vlastních představ a možností.

 

———

Benefit

Benefit

Toužíte po novém automobilu, ale nechcete nebo nemůžete do něj investovat tolik peněz? Je pro vás klíčový poměr kvalita/cena? I vaše podmínky dokážeme splnit!

 

———

Nízký úrok

Nízký úrok

Chcete si koupit ojetý vůz a půjdete si automaticky pro peníze do banky? Už nemusíte, u nás to máte nyní nejvýhodněji.

 

Rozhovor - Ivan Trojan: V autě mám rád soukromí

Rozhovor - Ivan Trojan: V autě mám rád soukromí

Známý český herec Ivan Trojan patří ve své profesi k těm nejlepším, také si právem na své konto připsal čtyři České lvy. Ke své práci auto nutně potřebuje i proto, že má velkou rodinu. A jestli umí vyměnit kolo? „Vyměňoval jsem ho, ale je to utrpení, takže se tomu vyhýbám,“ řekl herec Dejvického divadla a již brzy čtyřnásobný otec Ivan Trojan.

Celý článek

———

Ivan Trojan - Životopis

Ivan Trojan - Životopis

Ivan Trojan po absolvování pražské DAMU v roce 1988 nastoupil do prvního angažmá v Realistickém divadle, kde se poprvé setkal s M. Krobotem při práci na inscenaci Merlin aneb Pustá zem. Později hrál v Divadle na Vinohradech (od roku 1996 zde stále hostuje ve Feyedeuově komedii Brouk v hlavě). Od roku 1997 je jeho domovská scéna Dejvické divadlo.

Celý článek

———

Rozhovor s Ivanem Trojanem

Rozhovor s Ivanem Trojanem

Populární herec, který se do povědomí lidí zapsal hlavně bravurními výkony ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská či Václav, se stal tváří společnosti auto-plus pro rok 2009. V rozhovoru na sebe prozradil, kolikrát boural, co ho za volantem rozčiluje a třeba také to, proč nikdy nejel žádný automobilový závod.

Celý článek

———

Článek o Dejvickém divadle

Článek o Dejvickém divadle

Značka auto-plus uzavřela nedávno oficiální partnerství s Dejvickým divadlem. Bratři Karamazovi, Oblomov, Černá díra, ale také Příběhy obyčejného šílenství nebo Teremin, to je pouze část širokého repertoáru této přední české scény.

Celý článek

———

Ivan Trojan s auto-plus

Ivan Trojan s auto-plus

Značka auto-plus se stala oficiálním partnerem Dejvického divadla koncem října 2008. „Spolupráce s Dejvickým divadlem nás velmi těší,“ říká Roman Filip, vedoucí auto-plus, „a jsme hrdi na to, že můžeme podporovat tak skvělý kulturní projekt. Věříme, že spolupráce bude nadále pokračovat. Pro pokračovaní spolupráce se auto-plus a Dejvické divadlo rozhodlo i pro divadelní sezonu 2010/2011.

Celý článek

———

zobrazeno 1. až 5. z celkem 5 záznamů

Pro správné fungování těchto stránek ukládáme cookies.


VW
~
Seat
~
VW užitkové
~