Články o vozech

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Při koupi ojetého koncernového vozu do 7 let stáří, s výkonem do 147 kW a s maximálním nájezdem 200 000 km u Das WeltAuto a financování s Volkswagen Financial Services získá zákazník rozšířenou záruku zdarma!

 

Ojeté vozy EXTRA

Ojeté vozy EXTRA

Nastartujte s nejvýhodnějším financováním na trhu! Stačí otočit klíčkem a můžete odjet s nízkým úrokem či dokonce bez navýšení. S naším financováním EXTRA si navíc můžete sestavit balíček financování dle svých vlastních představ a možností.

 

———

Benefit

Benefit

Toužíte po novém automobilu, ale nechcete nebo nemůžete do něj investovat tolik peněz? Je pro vás klíčový poměr kvalita/cena? I vaše podmínky dokážeme splnit!

 

———

Nízký úrok

Nízký úrok

Chcete si koupit ojetý vůz a půjdete si automaticky pro peníze do banky? Už nemusíte, u nás to máte nyní nejvýhodněji.

 

Úspěšný projekt Lyžování dětem vstupuje za podpory značky Volkswagen Užitkové vozy do 2. ročníku

Úspěšný projekt Lyžování dětem vstupuje za podpory značky Volkswagen Užitkové vozy do 2. ročníku

Praha, 9. února 2017 – Volkswagen Užitkové vozy zahajuje druhý ročník úspěšného projektu Lyžování dětem, jehož je výrobce spolehlivých, odolných a vytrvalých užitkových vozů generálním partnerem. Loňská premiérová sezona přinesla rekordní účast mladých závodníků i diváků ve více než 50 atraktivních soutěžích. Volkswagen Užitkové vozy pokračuje tímto angažmá ve velkorysé a dlouhodobé podpoře českého běžeckého lyžování.

Celý článek

———

Touran je poprvé nejprodávanější MPV v Evropě

Touran je poprvé nejprodávanější MPV v Evropě

Praha, 9. února 2017 – Volkswagen Touran je poprvé nejúspěšnější MPV v Evropě. Podle zjištění renomované společnosti pro výzkum trhu IHS Automotive se Touran prosadil v roce 2016 s více než 112 000 registracemi na evropském kontinentu jako nejprodávanější MPV. Na českém trhu je model Touran také mimořádně úspěšný. V roce 2016 si připsal celkem 2152 registrací. Nejnovější generace všestranného modelu s inovativními asistenčními, informačními a zábavními systémy se prodává ve více než 40 zemích na celém světě. Díky systému sklopných sedadel „Fold Flat“ (až sedm sedadel a objem zavazadlového prostoru až 834 litrů) je Touran považován za jedno z nejvariabilnějších víceúčelových vozidel kategorie MPV (Multi Purpose Vehicle) bez ohledu na velikost.

Celý článek

———

Audi podporuje mistrovství světa v alpském lyžování FIS ve Svatém Mořici

Audi podporuje mistrovství světa v alpském lyžování FIS ve Svatém Mořici

Praha, 8. února 2017 – Dne 6. února 2017 začalo ve Svatém Mořici (Švýcarsko) mistrovství světa FIS v alpském lyžování. Audi podporuje světový šampionát již posedmé jako „Presenting Sponsor“. Značka se čtyřmi kruhy tak pokračuje v tradiční podpoře zimních sportů na mezinárodní úrovni. Vrcholem letošního doprovodného programu budou setkání s medailisty v Audi Lounge a vystoupení hvězdy Audi v DTM a mistra světa v rallyecrossu Mattiase Ekströma, který vyzve lyžaře k neobvyklému duelu na sněhu a ledu. Ve Svatém Mořici nebudou chybět ani členové českého Audi Ski Teamu reprezentovaného lyžařkami Šárkou Strachovou, Ester Ledeckou a Terezou Kmochovou a bývalým úspěšným reprezentantem Ondřejem Bankem ve funkci konzultanta. Odhodlanost a bojovnost Terezy Kmochové umocňuje fakt, že se jedná o hendikepovanou sportovkyni, která nastoupí do závodů společně s ostatním sportovci.

Celý článek

———

Ostrý start do nového roku: Mimořádně úspěšný leden 2017 pro Volkswagen

Ostrý start do nového roku: Mimořádně úspěšný leden 2017 pro Volkswagen

Praha, 7. února 2017 – Značka Volkswagen osobní vozy pokračuje v razantním růstu na českém trhu i v letošním roce. Leden 2017 jí přinesl meziroční nárůst počtu registrací o pozoruhodných 82,7 % na celkových 2979 nových automobilů. Volkswagen si tímto vynikajícím výsledkem ještě více upevnil své dosavadní postavení jedničky mezi importéry na českém trhu. Velké úspěchy u českých zákazníků slaví především modely Golf, Passat, Tiguan a Touran, z nichž první dva patří do TOP 5 nejprodávanějších modelů na českém trhu.

Celý článek

———

Volkswagen Užitkové vozy zahajuje předprodej nového Crafteru

Volkswagen Užitkové vozy zahajuje předprodej nového Crafteru

Praha, 6. února 2017 – Zcela nový Volkswagen Crafter lze již objednávat u českých prodejců. Nová generace největšího modelu značky Volkswagen Užitkové vozy přesvědčila již krátce po své premiéře svými kvalitami odbornou porotu mezinárodní ankety „International Van of the Year 2017“ (Mezinárodní lehké užitkové vozidlo roku 2017). Nositel prestižního titulu se může stát nepostradatelným pomocníkem českých živnostníků, podnikatelů a firem za cenu již od 513 109 Kč bez DPH.

Celý článek

———

zobrazeno 1. až 5. z celkem 1008 záznamů

VW
~
Seat
~
VW užitkové
~