Články o vozech

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Při koupi ojetého koncernového vozu do 7 let stáří, s výkonem do 147 kW a s maximálním nájezdem 200 000 km u Das WeltAuto a financování s Volkswagen Financial Services získá zákazník rozšířenou záruku zdarma!

 

Ojeté vozy EXTRA

Ojeté vozy EXTRA

Nastartujte s nejvýhodnějším financováním na trhu! Stačí otočit klíčkem a můžete odjet s nízkým úrokem či dokonce bez navýšení. S naším financováním EXTRA si navíc můžete sestavit balíček financování dle svých vlastních představ a možností.

 

———

Benefit

Benefit

Toužíte po novém automobilu, ale nechcete nebo nemůžete do něj investovat tolik peněz? Je pro vás klíčový poměr kvalita/cena? I vaše podmínky dokážeme splnit!

 

———

Nízký úrok

Nízký úrok

Chcete si koupit ojetý vůz a půjdete si automaticky pro peníze do banky? Už nemusíte, u nás to máte nyní nejvýhodněji.

 

Obrovský krok k mistrovskému titulu: Ogier/Ingrassia slaví vítězství v domácí rallye

Obrovský krok k mistrovskému titulu: Ogier/Ingrassia slaví vítězství v domácí rallye

Praha, 3. října 2016 – Posádka týmu Volkswagen Sébastien Ogier/Julien Ingrassia (F/F) slaví domácí vítězství, které má cenu zlata. Svým 36. vítězstvím v kariéře učinila rozhodující krok k získání titulu v mistrovství světa v rallye (FIA WRC). Trojnásobní mistři světa od začátku dominovali Rallye Francie na Korsice a nedali následujícím posádkám na druhém (Thierry Neuville/Nicolas Gilsoul (B/B, Hyundai) a třetím místě (Andreas Mikkelsen/Anders Jæger (N/N, Volkswagen) žádnou šanci.

Celý článek

———

„Pole position“ v kompaktním segmentu: Audi RS 3 Limuzína

„Pole position“ v kompaktním segmentu: Audi RS 3 Limuzína

Praha, 29. září 2016 – Audi představuje na autosalonu v Paříži nejdynamičtější verzi modelové řady A3, model Audi RS 3 Limuzína. S pětiválcovým motorem o výkonu 400 k, příkladnou hospodárností a ještě ostřejším vzhledem je první kompaktní limuzínou Audi s logem RS.

Celý článek

———

Ještě sportovnější a mnohostrannější:<br>Přichází druhá generace modelu Audi Q5

Ještě sportovnější a mnohostrannější:
Přichází druhá generace modelu Audi Q5

Praha, 29. září 2016 – Audi představuje druhou generaci úspěšného modelu Audi Q5, jejíž prodej bude zahájen začátkem roku 2017. SUV se čtyřmi kruhy snoubí sportovní charakter limuzíny Audi s všestranností a mimořádnou variabilitou interiéru. Nové Audi Q5 stanovuje opět měřítka ve svém segmentu, ať se jedná o konektivitu, hospodárnost nebo asistenční systémy.

Celý článek

———

Virtuální realita zkracuje dobu výroby prototypů o 30 %

Virtuální realita zkracuje dobu výroby prototypů o 30 %

Praha, 29/09/2016 – Ve velké prázdné místnosti vidíme dva techniky, kteří mají na očích brýle Oculus s virtuální realitou. Jeden z nich má navíc rukavice, zatímco druhý obsluhuje ovládací prvky. První z nich zvedá ruku a jakoby se v prostoru něčeho dotýkal, zatímco druhý technik usedl do dřepu. Poté oba chodí dokola v kruzích. My nic z toho nevidíme, ale tito specialisté analyzují vůz, který bude za několik dní vystaven na Pařížském autosalonu. „Co si myslíš o tom odlišném kole?“ „Je skvělé, perfektní“ docházejí oba ke stejnému závěru.

Celý článek

———

SEAT prozradil v Paříži plán produktové ofenzivy na rok 2017

SEAT prozradil v Paříži plán produktové ofenzivy na rok 2017

Praha, 29/09/2016 – SEAT zveřejnil na Pařížském autosalonu podrobné informace o největší produktové ofenzivě ve své historii. Po letošní premiéře modelu Ateca bude v roce 2017 následovat modernizovaný Leon, uvedení páté generace modelu Ibiza a ofenzivu završí debut v segmentu crossoverů s novým modelem SEAT Arona. Rovněž označení Arona bylo dnes zveřejněno poprvé. Arona je název města na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech, a také místo v italském kraji Piemont. Nový SEAT Arona je vyvíjen a bude vyráběn v závodě SEAT Martorell v Barceloně.

Celý článek

———

zobrazeno 1. až 5. z celkem 909 záznamů

VW
~
Seat
~
VW užitkové
~