Články o vozech

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Pro vaše zlatíčko záruka zdarma!

Při koupi ojetého koncernového vozu do 7 let stáří, s výkonem do 147 kW a s maximálním nájezdem 200 000 km u Das WeltAuto a financování s Volkswagen Financial Services získá zákazník rozšířenou záruku zdarma!

 

Ojeté vozy EXTRA

Ojeté vozy EXTRA

Nastartujte s nejvýhodnějším financováním na trhu! Stačí otočit klíčkem a můžete odjet s nízkým úrokem či dokonce bez navýšení. S naším financováním EXTRA si navíc můžete sestavit balíček financování dle svých vlastních představ a možností.

 

———

Benefit

Benefit

Toužíte po novém automobilu, ale nechcete nebo nemůžete do něj investovat tolik peněz? Je pro vás klíčový poměr kvalita/cena? I vaše podmínky dokážeme splnit!

 

———

Nízký úrok

Nízký úrok

Chcete si koupit ojetý vůz a půjdete si automaticky pro peníze do banky? Už nemusíte, u nás to máte nyní nejvýhodněji.

 

Nový Volkswagen e-up! lze již objednávat

Nový Volkswagen e-up! lze již objednávat

Praha, 8. srpna 2016 – Volkswagen zahájil předprodej nového modelu e-up! na českém trhu. Výhradně elektricky poháněný up! nabízí kromě ještě atraktivnějšího designu také rozsáhlou sériovou výbavu s důmyslným systémem pro integraci chytrého telefonu a širokým výběrem prvků komfortní výbavy. Nový e-up! lze objednávat již od 639 900 Kč.

Celý článek

———

Úspěšný model: Milionté Audi Q5 z Ingolstadtu

Úspěšný model: Milionté Audi Q5 z Ingolstadtu

Praha, 4. srpna 2016 – Ve čtvrtek 4. srpna 2016 sjel z montážní linky miliontý vůz Audi Q5, vyrobený v hlavním závodě Audi v Ingolstadtu. Jubilejní automobil, SQ5 v odstínu modrá Sepang, si objednala jedna rodina v Německu. Mezinárodní úspěch Audi Q5 započal v roce 2008, kdy značka Audi vstoupila s tímto modelem do segmentu SUV střední třídy. Tehdy to byl po Audi Q7 druhý model Q značky se čtyřmi kruhy. Od té doby se z Audi Q5 stal magnet zájmu zákazníků a díky tomu jezdí tento model po silnicích ve více než 100 zemích. Celkový počet vozů, dodaných zákazníkům na celém světě, činí téměř 1,6 milionu. Audi totiž vyrábí model Q5 pro velké asijské trhy také v Číně a Indii.

Celý článek

———

Volkswagen club zve na srpnový mezinárodní sraz

Volkswagen club zve na srpnový mezinárodní sraz

Praha, 4. srpna 2016 – Volkswagen club, podporovaný českým dovozcem vozů Volkswagen, zve všechny fanoušky značky z Wolfsburgu na srpnový mezinárodní sraz, který se uskuteční od 26. do 28. srpna 2016 v areálu letiště Hosín u Českých Budějovic. Jedná se o první velký sraz pro všechny modely značky Volkswagen, historické i současné, organizovaný s podporou českého importéra. Celá akce se ponese v duchu motta „auta – tradice – lidé“. Návštěvníci se mohou těšit na setkání s legendami automobilové historie i současnosti a na atraktivní doprovodný program pro celou rodinu.

Celý článek

———

David Eliáš je novou posilou týmu Audi

David Eliáš je novou posilou týmu Audi

Praha, 3. srpen 2016 – Divize Audi společnosti Porsche Česká republika přijala do svého týmu novou posilu. David Eliáš nastoupí na pozici koordinátora produktového marketingu a dispozic. David Eliáš využije na nové pozici své dlouholeté zkušenosti z působení ve službách společnosti Porsche Česká republika, v níž naposledy vykonával práci koordinátora rozvoje dealerské sítě.

Celý článek

———

Beetle Sunshinetour 2016:<br>Volkswagen poprvé představí veřejnosti modernizovaný model Beetle na největším srazu modelů Beetle na světě

Beetle Sunshinetour 2016:
Volkswagen poprvé představí veřejnosti modernizovaný model Beetle na největším srazu modelů Beetle na světě

Praha, 2. srpna 2016 – Podvanácté se ve dnech 19. až 21. srpna setká na pláži v německém Travemünde největší komunita fanoušků Brouka na světě. Organizátorka Gaby Kraftová má už téměř 600 přihlášek – to je nový rekord! Volkswagen se již mnoho let účastní akce Beetle Sunshinetour jako sponzor a v místě konání akce poprvé veřejnosti představí modernizované modely Beetle a Beetle Cabriolet. Tuto dvojici novinek doplní nevšední speciální model Beetle Denim.

Celý článek

———

zobrazeno 1. až 5. z celkem 875 záznamů

VW
~
Seat
~
VW užitkové
~
Škoda