Články o vozech

Pozitivní ekologická bilance pro Audi TT

Pozitivní ekologická bilance pro Audi TT

Praha, 18. srpna 2014 – Nové Audi TT* pozoruhodným způsobem spojuje dynamiku a hospodárnost. Kompaktní sportovní vůz boduje zvýšením výkonu až o 14 procent a současným poklesem emisí skleníkových plynů o jedenáct procent v porovnání s předchůdcem. Prémiový výrobce v nové ekologické bilanci uvádí, že každý vůz třetí generace Audi TT díky tomu za celou dobu životního cyklu ušetří přibližně 5,5 tuny skleníkových plynů, mezi něž patří kromě oxidu uhličitého mimo jiné také metan, oxid dusný a halogenované organické sloučeniny.

Celý článek

———

Audi získalo ocenění v oblasti konektivity

Audi získalo ocenění v oblasti konektivity

Praha, 31. července 2014 – Pět prvních míst pro značku se čtyřmi kruhy. Taková je bilance první čtenářské ankety časopisů auto motor und sport a CHIP, v níž více než 42 500 čtenářů zvolilo nejlepší funkce a systémy z oblasti konektivity. Předání cen se uskuteční 17. září ve Stuttgartu.

Celý článek

———

Nové Scirocco přijíždí k vybraným prodejcům Volkswagen

Nové Scirocco přijíždí k vybraným prodejcům Volkswagen

Praha, 30. července 2014 – Nové Scirocco přijíždí k vybraným prodejcům Volkswagen v České republice s upraveným designem přídě a zádě. Pod kapotou nového Scirocca je vyhrazeno místo nejmodernějším motorům, které jsou výkonnější a zároveň úspornější než dosud. Na českém trhu je nové Scirocco k dispozici s bohatou výbavou za atraktivní ceny od 528 900 Kč.

Celý článek

———

———

25 let TDI: úsporný bestseller

25 let TDI: úsporný bestseller

Praha, 30. července 2014 – Audi slaví mimořádné jubileum: Před 25 lety představila společnost se sídlem v Ingolstadtu poprvé motor TDI, který se od té doby vypracoval na nejúspěšnější hospodárnou technologii pro běžný silniční provoz i závodní dráhu. Dodnes bylo prodáno na celém světě 7,5 milionu automobilů Audi s motorem TDI a v závodě 24 h Le Mans projely závodní vozy se čtyřmi kruhy a agregátem TDI již osmkrát vítězně cílem. Sportovní hospodárností se vyznačují také oba nejnovější plody vývoje v jedné z hlavních inovačních oblastí značky Audi: nová generace úsporných motorů 3.0 V6 TDI a studie Audi RS 5 TDI concept s elektricky poháněným turbodmychadlem.

Celý článek

———

zobrazeno 1. až 5. z celkem 420 záznamů

VW
~
Seat
~
VW užitkové
~
Škoda