Články o vozech

Petr Fulín bude obhajovat titul v ETCC s vozem SEAT Leon Cup Racer

Petr Fulín bude obhajovat titul v ETCC s vozem SEAT Leon Cup Racer

Praha, 17/12/2014 – České zastoupení značky SEAT poskytne v příští sezoně dvojnásobnému mistrovi Evropy v závodech cestovních vozů Petru Fulínovi zcela nový závodní vůz SEAT Leon Cup Racer. Petr Fulín převzal včera večer Zlatý volant, prestižní ocenění pro nejlepšího českého okruhového jezdce v roce 2014, ale už odpoledne na něj čekal závodní vůz SEAT Leon Cup Racer, za jehož volant bude usedat v sezoně 2015.

Celý článek

———

Výkon v kompaktním formátu –  nové Audi RS 3 Sportback

Výkon v kompaktním formátu – nové Audi RS 3 Sportback

Praha, 15. prosince 2014 – Audi představuje nový model RS 3 Sportback*, nejvýkonnější vůz kompaktní třídy v prémiovém segmentu, který se může pochlubit nejvyšším výkonem 270 kW (367 k) a maximálním točivým momentem 465 N.m. Legendární pětiválcové motory Audi se vyznačují chraplavě hrdelním zvukem, strhující touhou po vysokých otáčkách a mohutnou hnací silou. Pětidveřová novinka zrychlí díky výkonnému přeplňovanému pětiválci z 0 na 100 km/h za 4,3 sekundy a na přání může dosáhnout nejvyšší rychlosti 280 km/h.

Celý článek

———

Nové Audi Q7 –  Sportovnost, hospodárnost, prémiový komfort

Nové Audi Q7 – Sportovnost, hospodárnost, prémiový komfort

Praha, 12. prosince 2014 – Nové Audi Q7 stanovuje nová měřítka v segmentu prémiových SUV. Nejvyšší agilita je zaručena snížením hmotnosti o 325 kilogramů a nízkým těžištěm. Tato novinka je zároveň nejprostornějším vozem ve svém segmentu. Navzdory menším vnějším rozměrům nabízí v interiéru výrazně více místa pro cestující a zavazadla. Vrcholné postavení mezi konkurencí zajišťují tomuto SUV také inovativní asistenční, informační a zábavní systémy. Úsporné motory spotřebují v průměru o 26 procent méně paliva.

Celý článek

———

Volkswagen vyhlásil vítěze národního kola motivační soutěže pro pracovníky servisních služeb

Volkswagen vyhlásil vítěze národního kola motivační soutěže pro pracovníky servisních služeb

Praha, 12. prosince 2014 – Jedna značka, jeden tým, jedna výzva – pod tímto mottem probíhá motivační soutěž Retail Qualification World Championship 2014/2015 pro pracovníky prodejců a servisů Volkswagen, která má za sebou české národní finále. Vítězové oborových skupin budou reprezentovat Českou republiku na mezinárodním finále, které se uskuteční v květnu 2015 ve Wolfsburgu.

Celý článek

———

Milionové jubileum ve třídě Golfu

Milionové jubileum ve třídě Golfu

Praha, 8. prosince 2014 – Z montážní linky závodu Volkswagen ve Wolfsburgu sjelo milionté vozidlo modelové řady Golf Sportsvan a předchůdce Golf Plus. Jubilejní vůz má motor 2.0 TDI BlueMotion Technology s výkonem 110 kW/150 k, výbavovou linii Highline a metalický lak v odstínu Habanero Orange. Sportsvan je vyráběn výhradně v závodě Wolfsburg.

Celý článek

———

zobrazeno 1. až 5. z celkem 486 záznamů

VW
~
Seat
~
VW užitkové
~
Škoda